12-13 Mayıs 2. Dönem Sınav Soru ve Cevapları Yayınlanmıştır!

43
19.575 views

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi‘nin 12-13 Mayıs 2012 tarihinde yapılan 2. dönem sınav soru ve cevapları yayınlanmıştır.

12-13 Mayıs 2012 tarihinde yapılan 2. dönem sınav soru ve cevap anahtarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

1. Oturum Soru ve Cevapları

2. Oturum Soru ve Cevapları

3. Oturum Soru ve Cevapları

4. Oturum Soru ve Cevapları

AÖL Açık Öğretim Lisesi Sınavlarına online deneme sınavları ile ücretsiz hazırlanın. Deneme sınavları için buraya tıklayınız.

43 YORUMLAR

 1. Bugün 17 mayıs hala sınav soruları yayınlanmadı bu ne önemli sınavmış beee kpss yi geçti ne zaman açıklanacagı hakkında bılgısı olan varsa paylaşsın lütfen….

 2. 9.sınıf ögrencisiyim 1.dönem derslerimin 6sını geçtim 5tanesi kaldı bu 5 tane dersin üzerine 2.dönemden 6tane ders eklendi sadece 2 tane dersi geçmişim 10.sınıfa geçebilirmiyim geçsemde bu derslerde üzerine konsa ek olarak öyle sınava girsem geçermiyim acaba yardımcı olursanız sevinirim

 3. yaa ben pek anlamadım şimdi ben 2.dönem derslerinden pek geçemedim sadece 2 tane geçtim ama 1.dönem 6 dersten geçtim ben 3.döneme geçebilirmiyim acaba veya nasıl geçerim. yardımcı olursanız sevinirim

 4. 1.dönem ögrencisiyim 10dersten geçtim. 4 dersim kaldı şimdi ben 2. dönemde kaldıgım derslerden 1. dönem diye ikisinden demi girecegim yoksa sadece 1.dönemden mi girecegim sorularıma yardımcı olursanız sevinirim.

  • Her kayıt yaptırıp sınavına girdiğinizde dönem atlarsınız. 3. dönemde olduğunuz için arzu ederseniz 3. dönemin derslerinide seçebilirsiniz.

  • Açık Lisede sınıf geçme yada Dönem geçme diye bir tabir yoktur. Dönem sizin kaç dönemdir Açık Öğretim Lisesinde olduğunuzu gösterir. Örneğin şu an 3. dönemdeyseniz Açık Liseye 3 dönemdir devam ettiğinizi gösterir. 3. dönemde olmanız ders seçiminde 1. dönemin, 2. dönemin ve 3. dönemin derslerini seçip sınavına girebileceğiniz anlamındadır. 3. dönem öğrencisi üst dönem yani 4.5.6.7 ve 8. dönem derslerini seçemezler.

 5. 2.dönemde gözüküyorum evet sınıf geçme yok biliyorum ama dönem geçme nasıl oluyor yane 3.döneme geçebilirmiyiz.yane 2.dönemden kalan derslerimle 3.dönem derslerinden mi girecegim sınava yardımcı olursanız sevinirim

 6. testi olmayan bazı dersler var ör;kimya 6,trafik ve ilk yardım bilgisi1 bu gibi testi olmayan dersler için yardımcı soruları nerden bulabilirim? bilgisi olan varsa yardmcı olun lütfen arkadaşlar

 7. Ben lise son sınıfıma açık öğrtimden devam ediyorum yalnız bişyi anlamadım hangi dersleri seçmem gerekiyor tm bölümndeyim 6,7,8 mi olcak yardımcı olursanız sevinirim

  • 20-21 Temmuz 2013 tarihlerinde yapılacak olan III. Dönem sınavlarına Açık Öğretim Lisesine kayıtlı, sınavın yapıldığı ilk gün itibariyle on yedi yaşını doldurmuş, on sekizden gün almış (19 Temmuz 1996 ve daha önce doğanlardan) silik, donuk ve ya aktif öğrenciler III. Dönem kayıt yenileme yaptırmaları halinde katılacaktır.

 8. selam ben anadolu lisesinde okuyorum şuan 11. sınıfım 11.sınıfı bitirdiğimde açık liseye geçmeyi düşünüyorum benim bu üç yılda kredim nekadar olmuştur ve son sınıfta açık liseye geçtiğim için diploma puanım nasıl hesaplanır ?

CEVAP VER