2. Ek Sınav Duyurusu

6
535 views

AÖL ve MAÖL Liselerinde 25 Eylül 2011 tarihinde ek sınav yapılacaktır.

 25 Eylül 2011 Pazar günü tek Oturum olarak saat 10,00’da Ankara’da ek sınav yapılacaktır. Yapılacak sınavda öğrencilerimiz en fazla 12 kredilik ders seçebileceklerdir.

Yapılacak olan ek sınava;

2010-2011 Eğitim – Öğretim yılı sonu itibariyle öğrencilik durumu aktif ve donuk olan öğrencilerden,

· 8 dönem ve üzeri eğitim görmüş,

· Mezuniyeti için 12 kredi gerekenler katılabileceklerdir.

Sınava katılacak öğrencilerimiz 19-20 Eylül 2011 tarihleri arasında anlaşmalı bankalara (T.C Ziraat, T.C. Vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası) 20 TL’lik sınav ücreti yatırarak, sınav kaydını Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine veya Milli Eğitim Müdürlüklerince görevlendirilmiş okul müdürlüklerine yaptırıp, yine aynı tarihler arasında sınava girecekleri dersleri seçeceklerdir.

Açık Öğretim Lisesi Yurtdışı Programlarında kayıtlı olup, yukarıdaki şartları taşıyanlar da ek sınav için müracaat edebileceklerdir.

Not: Ek sınav başvuru tarihleri arasında 19-20 Eylül 2011 tarihleri arasında Yeni Kayıt/kayıt yenileme başvuruları alınmayacaktır.

Ek sınav başvuruları İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından görevlendirilen okul müdürlükler ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri tarafından ( DERS SEÇME VE KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ menüsü altındaki EK DÖNEM KAYIT seçeneğinden) yapılacaktır.

 

6 YORUMLAR

  1. Hocam beni şimdi temmuzdaki sınava giricem üniversite sınavınada girdim yüksek puan bekliyorum anca temmuzdan sonra 2-3 tane dersim kalıyor onun için ek sınav olurmu? birde o sınavlarda versem 1. tercihlerden bir yere yerleşebilirmiyim yetişebilirmiyim

  2. hocam ya birşey sormak istiyorum benim157 kredim var alanlarada girdim dönemimde10 ek sınav olma ihtimali olursa ben bu sınava girebilme hakkına sahip olabiliyor muyum lütfeeeeeeen cevap verin

  3. hocam peki böyle bir durum olmuş mudur yani kredisi 162 olmayanda bu sınava girmeye hak kazanmış mıdır geçmiş dönemlerin ek sınavında cevabınız için teşekkürler

CEVAP VER