AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 3. DÖNEM SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI!

8
3.382 views

AÖL Açık Öğretim Lisesi ve MAÖL Mesleki Açık Öğretim Lisesinin  28-29 Temmuz 2012 tarihinde yapılan 3. dönem  sınav soru ve cevap anahtarına aşağıdaki linklere tıklayarak  ulaşabilirsiniz.

1. Oturum Soru ve Yanıt Anahtarı

2. Oturum Soru ve Yanıt Anahtarı

3. Oturum Soru ve Yanıt Anahtarı

4. Oturum Soru ve Yanıt Anahtarı

8 YORUMLAR

  1. benim bir sorum daha olacaktı benim 2.dönemden kalan derslerimde var bunların bazılarını vermedim. vermedigim halde 3. döneme kayıt yaptırıp 3.dönemin dersleriyle verebilirmiyim acaba yoksa sadece 2.dönemin derslerini verdikten sonra mı 3.dönem derslerini alabilirim. 2sini birden alamazmıyım acaba sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum.

    • 1. kayıt yenileme döneminde kaydınızı yeniletip, bu dönem ve alt dönem derslerinden istediklerinizi seçip sınavına girebilirsiniz.

  2. ben 16 yaşındayım 17 yaşıma girmeme az kaldı bende 3. dönemlik ders sisteminden yararlana bilirmiyim acaba kusura bakmayın meşgul ediyorum ama cevaplarsanız çok sevinirim

    • 20-21 Temmuz 2013 tarihlerinde yapılacak olan III. Dönem sınavlarına Açık Öğretim Lisesine kayıtlı, sınavın yapıldığı ilk gün itibariyle on yedi yaşını doldurmuş, on sekizden gün almış (19 Temmuz 1996 ve daha önceki doğumlu) silik, donuk ve ya aktif öğrencilerin 3. Dönem kayıt yenileme yaptırmaları halinde katılacaktır.

CEVAP VER