Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem Sınav Sonuçları

2
990 views

Açık Öğretim Lisesinin 12-13 Mayıs tarihinde yapılan 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklanmıştır!

AÖL – Açık Öğretim Lisesinin 12 – 13 Mayıs 2012 tarihinde yapılan 2011 – 2012 Öğretim yılı II. Dönem sınav sonuçları 18 Haziran 2012 tarihi itibarı ile açıklanmıştır. Öğrenciler sisteme öğrenci numarası ve şifresi ile girerek Öğrenci Genel Bilgiler menüsü altındaki Sınav Sonuçları modülünden yada Dönem Dersleri modülünde 2011_2 yi tıklayarak öğrenebilirler. Sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayınız.

2 YORUMLAR

 1. bu sene kpss ye kayıt yaptırıcam ama acıköğretim lisesi diplomamı kaybettim. halk eğitim merkezinden mezun olduguma dair bir belge istedim ama bana o belgeyi veremeyeceklerini söylediler. bu işi çözmek için ankaraya mı gitmem gerek. bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..

  • DİPLOMAMI KAYBETTİM, NE YAPMALIYIM ?
   Öğrencilerimiz, Açık Öğretim Lisesinden almış oldukları diplomayı kaybetmişlerse, diploma yerine geçen Diploma Kayıp Belgesi almak için bir dilekçe yazarak Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne posta yoluyla veya şahsen başvurabilirler. Dilekçenin ekinde herhangi bir gazeteye verilen zayi ilanı yoksa, dilekçede “gazete ilanı vermediğimden dolayı doğabilecek hukuki sorumluluk bana ait olmak üzere,” ifadesi yer almalı, TC Kimlik No ve Öğrenci No beyan edilmelidir.Söz konusu bu belge öğrencinin dışında bir başkası tarafından alınacaksa, ilgili kişi noterden vekil tayin edilmelidir. Faksla yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.

   Dilekçe örnekleri aşağıdadır.

   (DOC) Diploma Kayıp dilekçe örneğini için tıklayınız.

CEVAP VER