Durumunuz Ders Seçmek İçin Uygun Değildir Hatası Hakkında!

96
27.410 views

Sisteme yeni eklenen derslerle ilgili Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce yapılan çalışma sebebiyle Sistem geçici olarak ders seçme işlemine kapalı tutulmaktadır. Ders seçim ekranı, sistem çalışması bittikten sonra yeniden açılacaktır. Öğrencilerin Zaman konusunda tereddüt yaşamalarına gerek yoktur. Öğrencilere ders seçim işlemi için yeterli zaman verilecektir.

96 YORUMLAR

  1. Ek sınav için bugün başvuru yaptım bankamatikten parayı yatırdım ders seçme bölümü açıldı fakat durumunuz ders seçmek için müsait değildir diyo dönem kaydımıda yeniledim ek sınav için ders seçmeyecekmiyiz acaba?

  2. Sene başındaki yapılcak ilk sınavın parasını ek sınavdan önce alıp uyanıklık yapalım derken maraz çıkardılar. Bakalım görelim yetiştirebileceklermi.

  3. Ek sınav için ders seçemiyicekmiyiz siz (admin 26 Eylül 2017 at 20:40 – Reply
    KAYIT YENİLEME işlemini gerçekleştiren öğrenciler 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan EK SINAV SONUÇLARI SİSTEME AKTARILDIKTAN SONRA ders seçimlerini yapabileceklerdir.) demişsizniz ancak ek sınav için ders seçimi yapamıyıcakmıyız bizim sorumuz o ”Durumunuz Ders Seçmek İçin Uygun Değildir.” yazıyo sene başında yapılcak sınavın parasınıda yatırdık ek sınav parasınıda yatırdık ama daha kitapları alıp çalışmayı bi kenara bırak ders seçemiyoruz.Alan Yok-2 yede zorunlu ders eklenmiş bu sene ek sınava kalmış 9 gün ders seçemiyoz geçemezsek zorunlu dersler devreye gircek mezun olamıcaz açıkçası .

  4. Ben bu iki gündür giriyorum durumunuz ders seçmek için uygun değildir yazısı çıkıyo bugün de ders seçme butonu kalktı ben nasıl ders secicem yardimci olursaniz sevinirim

CEVAP VER