I.DÖNEM SINAV GİRİŞ YERLERİ BELİRLENDİ!

16
1.605 views

Öğrencilerin merakla beklediği 21-22 OCAK 2012 tarihinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi I. Dönem sınavlarına ait yerleştirme işlemi tamamlandı. Sınava gireceğiniz yeri öğrenmek için buraya tıklayınız.

16 YORUMLAR

  1. Merhaba ben gecen dönemin ilk yarısında okuldan ayrıldım ve acık ögretime başvurdum ama aynı zamanda calıştığım icin sınav tarihlerini ve nasıl giricegimi bilemedim.babam kendisi gitti adresi ve tarihi yanlış ögrendi banada ne yapıcagımı söylemedi ben sınavlarıma girmek istiyorum okula gitmk istiyorum lütfen yardım etmenizi istiyorum yoksa dışarıdanda btiremiyicem okulu. ama cok istiyorum ne yapacagımı bir bilsem. 17 yaşındayım gec olmadan okulumu bitirmemde tercüme olmanız dilegiyle bekliyorum

  2. sınava girebilmemiz için SINAV GİRİŞ BELGESİni almamız gerekiyormuş fakat bnm öğrenci genel bilgilerimde SINAV GİRİŞ BELGESİ diye bişi yazmıyo aca ba yardımcı olabilirmisiniz çünkü sınava çok az bir zamanım kaldı.))

  3. ben kitabımı almaya gittiğimde kitaplar kalmamış bizde kırtasiyeden bu konuların özetlenmiş bir şekilde satılan kitaplarından bulduk ve onu aldık ve bu kitabın üzerinde 1.DÖNEM yazıyor benim bu durumda ikinci dönem bir kitapdahamı almam gerekiyor yoksa aynı sorularmı çıkçakkkk??

  4. Merhaba istanbul açıköğretim adresim istanbul kadikoye kayıtlı 2016 martta giricem sınava yalnız temmuzda olacak sınavda şehir dışında oluyorum haziranda gidip ağustosta dönüyorum kaydımı nisanda istanbulda yaptiricam fakat orduda nasıl sınava girebilirim

CEVAP VER