Liseden Ayrılarak Tasdikname İle İlk Defa Kayıt Olan Öğrencilerin Dikkatine!

1673
19.897 views

Açık Öğretim Lisesi Okuluna tasdikname ile ilk defa kayıt olan öğrencilerin aktifleştirme işlemi, tasdikname girişleri tamamlandıktan sonra başvurdukları okul (irtibat bürosu) tarafından yapılacaktır. Bu öğrenciler aktif hale geldikten sonra ders seçimi yapabileceklerdir.

1673 YORUMLAR

 1. Bir sorum olucakti lise 9. Sinifta2 donem sonunda acik lise tastiknamemi aldim simdi tekrar baska okula kayit yaptigimda aciktan mi okumak zorundayim normal kayit yapabilirmiyim ?

 2. Hocam benim kardeşim 12. Sınıfı acikdan okumak istiyor tasdıknamesını aldı 9. 10.sınıf not ortalamaları tam geldi fakat 11. Sınıfnot ortalaması 89ama tasdikname de 79
  Gozukuyor Anadolu lisesinden acik liseye gecince notu sistem boyle veriyor diyorlar ne yapmamız gerekiyor

 3. Ben 4. Sınıfa kadar geldim devamsızlıktan kalıyodum o yüzden tastiknamemi aldım şimdi açık öğretime yazılmayı düşünüyorum ne kadar kredim olur ne kadar sürede diplomamı alırım acaba

 4. Hocam merhaba.
  9.ve10. Sınıfı fen lisesinde 11. açık lisede tamamladık şimdi örgün eğitime geçmek için tasdiknamemizi aldık anadolu lisesine kaydimiz yapıldı oradan özel okula geçmek istiyoruz ancak geçmiş dönem yılsonu notları sistemde görünmediği için nakil yapılamıyor ilçe milli eğitim müdürlüğü ve ilgili okul idaresi sorunu çözemiyor sizce nasıl çözülebilir. Şimdiden teşekkür ederim.

 5. Hocam merhaba
  Ben lise 1.sınıf da iki yıl üst üste sınıf da kaldım 🙁 ve tasdikname aldım şuan açık liseye kayıt olmak istiyorum bu mümkün mü?
  Tasdikname ile kayıt olsam eski derslerden kredi ekleniyor mu

 6. Merhaba ben 2007 yılında yani lise 3 yıl olduğu dönem mezun oldum Fakat Alltan 3 dersim olduğu için diploma alamadım şimdi ben açık öğretime kayıt olduğumda kaç kredi ile başlarım

 7. Merhaba ben 10.sınıfa geçtim yeni ama aöl geçmek istiyorum bu yüzden okuldan tasdikname istedik ama okul dediki halk eğitim merkezine gidip kayıt olduktan sonra bu okuldan kaydın silincek zaten dedi ve tasdikname vermediler bu doğrumu aöl kayıt olurken tasdikname ye gerek var mı cevap verirseniz sevinirim.

CEVAP VER