Mezun öğrencilerin Diplomaları Gönderildi

2
998 views

AÖL Açık Öğretim Lisesi 23-24 Temmuz 2011 tarihinde yapılan  III. Dönem sınavları sonucunda mezun olmaya hak kazanan öğrencilerin diplomaları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde hazırlanmış ve  bulundukları illerin Koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilmiştir. Açık Öğretim Lisesinden mezun olan öğrenciler diplomalarını, 23 Kasım 2011 Çarşamba gününden itibaren, ilgili bankalara ( Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ) diploma harçlarını 10 Türk Lirası yatırarak, bankadan alacakları dekontları ile birlikte kendileri ya da vekalet verdikleri kişiler aracalığı ile bulunduğu yerdeki Koordinatör Halk Eğitim Merkezinden alabilirler.

Not: Açık Öğretim Lisesinin 12 Eylül ve 25 Eylül 2011 tarihinde yapılan ek sınavlar sonucunda mezun olmaya hak kazanan öğrencilerin diplomaları Koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine Aralık ayının ilk haftası gönderilecektir.

2 YORUMLAR

  1. kızım açık liseden mezun oldu harç parasını yaturduk unüversiteye kayıtta yaptık,tpilamamamız gelmedi okuldan çıktısını aldık fakat 24 ekime kadar diploma nın gelmesi gerekiyomuş ne yapacagımz bilmiyoruz..acil cevap verilirse sevinirim..

CEVAP VER