Üniversite Kazanıp Mezun Olmadan Kayıt Yaptıran Öğrencilere Duyuru!

8
1.454 views
aol üniversite

        Üniversiteyi kazanmış ve 09 – 10 Aralık 2017 tarihinde yapılan sınav sonucunda mezuniyet hakkını kazanan öğrencilerimizin mezuniyet işlemleri tamamlanmış olup, bu öğrencilerin sayfalarında mezun ibaresi yazmaktadır. Bu durumdaki öğrencilerimiz tüm halk eğitim merkezlerinden çıkma belgesi veya e – Devlet sistemi üzerinden mezuniyet belgelerini alabileceklerdir.

8 YORUMLAR

  1. İyi günler. Aöl son sınıfta okuyorum. Yks sınavına gireceğim. Ama ilk kez sınava gireceğim için bilmiyoeum nasıl başvuru yapmam lazım? Anlatabilir misiniz?

  2. Merhaba, önümüzdeki sene (2019) YKS sınavından önce (haziran) açık öğretim lisesinde 6. dönem sınavına girmiş olacağım. Bu şekilde sınava başvuru yapabilir miyim? Yoksa sırf bir dönem daha sınava girmem gerektiği için bir sene daha (2020) yılına kadar beklemem mi gerekecek üniversite için.

  3. Merhaba ben lise sonda açığa geçtim on tane zorunlu dersten dokuzunu verdim sadece ingilizce kaldı ben temmuzda da sınava girecem ve muaf olacam ingilizceden ve mezun olacam ama eğer diplomam üniversiteye kayıt yapacağım zaman elime geçmemişse ne yapacam lütfen bilgilendirir misiniz çok önemli

  4. Merhaba
    An itibari ile lisans hakki kazanmis bulunmaktayim fakat 2 kredilik tek bir zorunlu dersim kaldi diplomami almak icin. Ek sinav yakinda yapilir mi ? Kayitlara kadar yapilmazsa nasil bir yol izlemem gerekir? Tercih yaptigimda bir yer cikarsa ne yapilabilir? Tesekkurler

CEVAP VER