YÇS Sınavı Başvurularına İlişkin Açıklamalar

2
382 views

ÖSYM tarafından her sene yurt dışında bulunan vatandaşlarımızdan lise öğrenimini bitiren veya son sınıf düzeyinde olan öğrencilere yönelik olarak YÇS sınavı yapılmaktadır.

AÖL Açık Öğretim Lisesi  Batı Avrupa ve Ortadoğu Programı öğrencilerinden YÇS sınav başvurusunda bilindiği üzere  transkript belgesi istenmektedir. Transkript belgeleri ellerine ulaşmayan öğrenciler isterlerse ÖSYM temsilciliklerine, transkript belgesinin Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü tarafından ÖSYM merkezine gönderilmesini istediklerini beyan eden dilekçelerini verdikleri takdirde Transkript belgeleri Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü tarafından ÖSYM merkezine gönderilecektir.

YÇS Başvuruları 09 – 18 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

2 YORUMLAR

  1. lutfen acil cevap aol bu sene 8. yilim 3 alan dersim kaldi bunuda mayista verecegim.Sorum sudurki ben esimin isi nedeniyle 12 yildir burda yasiyorum YCSY GIREBILIYORMUYUM gire biliyorsan ne yapmam gerekir lutfen acil cevap ayrica Abhada ayrica arabistanin kucuk bir kasabasinda yasiyorum.sinav icin 12 saat bir mesafeyle cidde sinava giriyorum. Eger bu sinava girme hakkim varsa islemler icin ciddeyeyemi gitmem gerekir lutfen yardimci olurmusunuz ACIL

CEVAP VER