Açık Lise Ders Kitaplarını Başka Nereden Alabiliriz?

4
4.198 views

Siz Sordunuz:  Açık Öğretim Lisesine kaydımı yaptırdım. Derslerimi seçtim. Seçtiğim derslerin çıktısını alıp kayıt olduğum Okula gittim. Ancak görevli kitapların Okula gelmediğini ve ne zamanda geleceğini bilmediğini söyledi. Ben şimdi ne yapacağım? Sınavlara kitapsız mı gireceğim? Açık Lise kitaplarını başka nerden alabiliriz?blank

Biz Cevapladık:  Açık Öğretim Lisesi ders kitaplarını kayıt olduğunuz Okul dışında, diğer kayıt yapan kayıt bürolarından / okullardan alabilirsiniz. Ayrıca kitap içeriklerini internet üzerinden bilgisayarınıza indirip derslerinize çalışabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi internet üzerinde bulunan ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıca Açık Öğretim Lisesi yardımcı ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

4 YORUMLAR

  1. Anadolu bilgisayar meslek lisesi son sınıf terkim. Hem derslerden hem devamsızlıktan 2. kez kaldım! Benim zamanımda hazırlık sınıfı dahil 4 seneydi hazırlık sınıfı bitiminde liseler 4 yıla cıkarıldı. Şimdi ben açık öğretimde son sınıf mı okuyacağım yoksa bir önceki sene dahil 2 sene mi? Soruma cevap alırsam sevinirim .

  2. Her donem 30 kredılık ders secmemız gerekıyorya pekı 30 kredıyı toplamamız ıcın her donem kac tane ders secmemız yeterlı olur ?

CEVAP VER