Açık Liseye kayıt sırasında Normal Lisedeki devamsızlığım sorun olur mu?

14
3.464 views

blankSiz Sordunuz:  Örgün eğitimde yani normal lisede okurken devamsızlıktan kaldım. Açık liseye kayıt olurken bu sorun olurmu?

Biz Cevapladık:  Örgün eğitimde okuduğunuz dönemdeki devamsızlıklarınız Açık Liseye kayıt olmanıza bir mani teşkil etmez. Açık Liseye gönül rahatlığı ile kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Ayrıca Bakınız;

Okuldan nasıl kaçılır?

14 YORUMLAR

  1. benim 1 kaç sorum olcak ben sımdı tc mi biliyorum öle kayıt yaptırabılırmıyım 1 de ben acık liseye kayıt olduktan sonra çalışıcam ve haliyle okula gidemiycem devamsızlık işlermi ? pazar gidebilriim okula sadece sınavlara gitsem olmazmı ?

  2. ya ben bişe merak ediyorum ve cevabını bulamadım açık öğretimde yani mesleki açık öğretimde (MAOL) DEVAMSIZLIK VARMI…?????????

  3. Selamün aleyküm hocam şimdi ben maol 7. dönem okuyorum (12. sınıf) 6. dönemde (11. sınıf) tefsir ve Arapça dersinden devamsızlıktan kaldım. Bu sene Allah izin verirse Polisliğe başvurmayı istiyorum. 18 yaşındayım 2 dönemi aynı yıl içerisinde okuyabilir miyim mesela c.tesi günleri 7. dönem pazar günleri ise 6. dönemden kalan derslerime gitsem olur mu? Açık öğretim ile ilgilenen hocaya sordum hitabet dersini lise 3 te gördüğüm için bu sene hitabet dersi yerine tefsir dersi verecek ama Arapça dersi için mecbur gelecek senenin 2. döneminde okuyabilecekmişim. Bu doğru mu acaba?

  4. Ben acık imamhatiplisesinden kuranı kerimden
    1. Dönem devamsızlıktan bıraktı hoca ve ygsye
    Gireceğim bunu ıstese değişrieebilir mi dersin hocası lutfen yardım edın ben o dersten tekrar yüz yüze eğitim almak zorundamıyım

CEVAP VER