Batı Avrupa Öğrencilerine Duyuru

8
1.759 views

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Eğitimi öğrencilerinin 2. döneme ait ders atamaları yapılmıştır. Sınavlara ders kitaplarınız adreslerinize ulaşıncaya kadar, sitemizdeki ders kitapları içeriklerinden çalışabilirsiniz.

2. Dönem sınavına gireceğiniz dersleri görmek için tıklayınız.

Kitap içerikleri için tıklayınız.

Ayrıca Açık Öğretim Lisesi Öğrencileri için hazırlanmış yardımcı ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

8 YORUMLAR

  1. Mesleki Açık Öğretim Lisesinde Okumaktayım. Son Sınıf Öğrencisiyim . Kredim Dolmuş Durumda Ama Zorunlu Derslerim Var Bu Senede Ygs Sınavına Girdim . Zorunlu Dersleri Veremezsem Geçici Mezuniyet Gbi Bir Seçenek Varmı Okula Kayıt Olmak İiçin . Yoksa 1 Sene Daha Mı Kaybım Olucak ?

  2. şu an genel lisedeyim 4 yıldır aöl deyim 2 kere tek alan seçebildim ve seçtiğim alanın kredisi yok 2 yıldırda alan seçemiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin toplam kredim çok az aynı krediyle aöl devam edebilirmiyim.

  3. selam ben isvicrede yasiyorum en son gaziantepte aol ogrencisi olarak sinava girdim ve 142 kredim vardi bunu tamamlayip diplomami nasil alabilirim isvicrede ulasabilecek bir merkez varmi ?

  4. BEN ACIK ÖGRETIM LISESINI OKUMAK ISTIYORUM FAKAT ACIK ÖGRETIM LISESI KAC SENEDIR ? ACIK ÖGRETIM LISESI NI BITIRDIKTEN SONRA ISVICRE UNIVERSITELERINE GIREBILME SANSIM VARMIDIR ?

CEVAP VER