Açık Öğretim Lisesi YGS Sınav Tarihleri Belli Oldu

19
1.311 views

Açık Öğretim Lisesi, Açık Meslek Lisesi ve Diğer Dengi Okulların girebileceği YGS sınav tarihi ÖSYM tarafından açıklanmasına rağmen şu ana kadar başvuru tarihleri açıklanmamıştır.

Açık Öğretiv Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesinden mezun olabilecek veya olmuş Öğrenciler YGS sınavına isterlerse katılabileceklerdir. 2012 senesinde yapılacak YGS sınav tarihi, 1 NİSAN 2012 olarak açıklanmıştır.

YGS başvuru şartları ve tarihleri açıklandığında sitemizde yayınlanacaktır.

19 YORUMLAR

  1. mrb ben açıköğretim kız meslek lisesi çoçuk gelişimi bölümündeyim toplam kredimde 237 yazıyo kaç krediyle mezun olunuyo fakat 9 tane zorunlu dersim kaldı ve bu sene staj yapıyorum

  2. slm ben açıköğretim meslek lisesi çocuk gelişimi bölümündeyim 2 yıllık sınavsız geçişimi başka şehirlere yapabiliyomuyum ?

  3. merhaba ben mesleki açık öğretim lisesi öğrenciyim kredim 120 fakat öğrenimime devam ediyorum 2013 2014 öğrenim yılı sonunda kpss sınavına girmek istiyorum girebilirmiyim..

  4. selam admin 110 kredim 8 dönemim var daha yeni örgün öğretimden açık liseye geçtim ygs ye girebilirmiyim girip de kazanırsam açık lise bitmeden üniversiteye nasıl giderim bilgi verirmisin birde açık öğretim derslerini nasıl seçmem lazım dönem 8 110 kredim var lise 4 den geçiş yaptım

CEVAP VER