Açık Lise kitaplarını ne zaman alabilirim? Alabileceğim son tarih nedir?

107
66.968 views

blankSiz Sordunuz:  Açık Öğretim Lisesine ilk defa kayıt oldum. Ancak açık lise kitaplarımı hangi tarihler arasında alabileceğimi bilmiyorum. Ders seçimlerini yaptığım ve sınavına gireceğim derslerin kitaplarını ne zaman alabilirim? Kitaplarımı almakta geç kalmadım değil mi?

Biz Cevapladık:

Açık Lise ders kitaplarını kayıt olduğunuz Okul dışında, diğer kayıt yapan kayıt büroları olan Okullardan sınav gününe kadar alabilirsiniz. Ancak kitapları ne kadar erken alırsanız derslere daha fazla çalışma zamanız olacaktır. Kitap alım süresini uzattıkça ders çalışma zamanınız o kadar kısalacaktır.

Açık Lise Ders Kitaplarının Dağıtımının yapıldığı Okulların listesine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Açık Lise Ders Kitabı Dağıtım Listesi 1             Açık Lise Ders Kitabı Dağıtım Listesi 2

Açık Lise kitap içeriklerini, internet üzerinden bilgisayarınıza indirip derslerinize çalışabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi internet üzerinde bulunan ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıca AÖL Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için çıkarılmış, yardımcı ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

107 YORUMLAR

  1. Admin veya arkadaşlar ben bu gunlerde acık ögretime kayıt yapacam bana 2.5 yılk ve 4 yılık meslek lisesi var dediler hangisine gideyim yaş 17 ve 9. Sınıftan yani 1. Dönemden başliyacam 4 yılık olandan yani meslek lisesi olunanda hafta sonu gidebiliyorsun lutfen hangisi iyiyse onu önerin matematik. İngilizce. Fizik. Kimya temelim yok lutfen hagi liseyi secmem gerk bana soyleyin
    Tşk:)

  2. açık liseye kayıt oldum tasdiknameyle fakat tasdiknamedeki notları hala geçirmemişler bana geçirdik dediler ders seçme kitaplarıda henüz gelmemiş 25 ekim 1 kasım arası gelecek dediler eskişehir nafiye-hüseyin küçükoğlu halk eğitim merkezinden Allah aşkına kasımda kitapları alacazda ne zaman ders çalışıp ne zaan sınav olacaz biz bu ne saçmalık birisi bir açıklama yapsın

CEVAP VER