Açık Lisede Alan Değişikliği Yapabilir miyim?

106
7.841 views

blankSiz Sordunuz:  Ben Açık Öğretim Lisesi Öğrencisiyim ve Fen Bilimleri alanında okuyorum. Ancak bu alan bölümü bana çok ağır geliyor. Açık Lisede ben alanımı başka bir alanla değiştirebilir miyim? Alanımı Sosyal Bilimler Alanı şeklinde değiştirmek istiyorum. Acaba bu mümkün mü?

Biz Cevapladık:  Açık Öğretim Lisesinde kaydınızı yenilettikten sonra Öğrenci panelinizden alanınızı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

106 YORUMLAR

  1. merhaba. teknik lise çıkışlıyım. Elektronik alanda bir şirket kurdum ve bazı evrak ve yetkiler için liselerin elektronik alanında mezun olma şartı var. Bu konuda ne yapabilirim. Açık öğretimden alan değişikliği şartları ve tarihleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

  2. Merhaba bende bilgisayar bolum okuyorum 230 kredi istiyor diger arkadasim duz lise okuyir 170 kredi ile bitirecek benden 230 istiyor alan değişirsem ne olur

  3. Merhaba ben maol okuyorum ama çocuklarım var ondan dolayı yüzyüze derslere katilamiyrm alan yok’a cevirsem ortak+seçmeli =143 alan=88 biliyorum alan silinecek ne kadar bibkredi lazım AOL ye geçersem mezun olabilmem icin

CEVAP VER