Sınavlara Nasıl Çalışmam Lazım? Sınav Tarihleri Ne Zaman?

14
3.353 views

Siz Sordunuz:  AÖL sınavlarına çok az bir süre kalmasına rağmen ben hiç çalışmadım ve ben sınavlara nasıl hazırlanacağımı bilmiyorum. Ben hangi tarihlerde sınava gireceğim?

Biz Cevapladık:  Öncelikle ders seçiminizi yapmanız gerekir. Derslerin internet üzerindeki ders seçimini anlatan video için buraya tıklayınız.
Ders seçiminizi yaptıktan sonra kayıt olduğunuz irtibat bürosuna – okula giderek seçtiğiniz derslerin kitaplarını alınız. Ayrıca Açık Öğretim Lisesi kitaplarına internet üzerinden ulaşmak için buraya , AÖL yardımcı ders kitaplarına ulaşmak için buraya , Açık Lise derslerinin  internet üzerinde görüntülü videon anlatımlarına ulaşmak için buraya tıklayınız. Açık Lise sınav tarihleri çin buraya tıklayınız.

14 YORUMLAR

  1. Bir konu hakkında bilgi almak istiyorum benim 138 kredim var bana 60 kredi lazım önümde 2 sınav var ek sınavlarıda saymıyorum sayarsam avantaşım olacağını düşünüyorum şimdi sorum şu 2 sınavda 40 alsam diyor 20 kredi kalsa ek sınava girsem oda eylülde oluyor benim dıplomaya ihtiyacım var çünkü nısan ayında ygs ye girecem onun için eylülün sonuna kadar dıplomayı almam lazım dıploma alana kadar gecici okula verebileceğim birşey varmı diye bilgi istiyorum yardımcı olursanın çok memnun kalırım..

  2. ben yeni kayıt oldum lise 2 den terkim ama açık öğretime kayıt oldum 1.sınıfın derslerinden muaf değilsin dedi kayıt eden hoca kredin 30 olması lazım kitap seç dedi hangi kitapları seçeceğim söylenmedi kitaplarım geldi 13 adet mayısda sınav olduğu yazıyo bana verilen kağıtta ama hangi dersten olduğu ne internet sitesinde nede kağıtta yazıyor lütfen yardımcı olun bana ne yapmam gerekiyor?

  3. iyi gunler hocam size bir sorum olacakti cevaplarsaniz cok memnun olurum ogrenci.sayfamda zorunlu oldugum cok sayida ders var bunlarin hepsini gecmek zorunda miyim almam gereken kredi sayisina ulastigimda girmeme gerek kalacak mi birde almam gereken toplam krediyi soyler misiniz simdiden tesekkurler.

CEVAP VER