YGS Sınavına Girebilirmiyim? Açık Lise Kitaplarını Nerden Alabilirim.

8
578 views

blankSiz Sordunuz:  Açık Öğretim Lisesine okuyorum ve toplam 180 kredim var. Bu seneki 2012 ygs sınavına girebilirmiyim? Açık Lise kitaplarımı eskiden Halk Eğitim Merkezlerinden alıyorduk. Artık Halk Eğitim Merkezlerinde kitap dağıtılmıyormuş. Açık Lise kitaplarını nerden alabilirim.

Biz Cevapladık: Bu seneki 2012 YGS sınavına girebilirsiniz. Ders kitaplarınızı kayıt büroları olarak görevlendirilen Okullardan alabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi Ders Kitaplarının Dağıtımının yapıldığı Okulların listesine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Açık Lise Ders Kitabı Dağıtım Listesi 1             Açık Lise Ders Kitabı Dağıtım Listesi 2

Ayrıca, Açık Lise kitap içeriklerini, internet üzerinden bilgisayarınıza indirip derslerinize çalışabilirsiniz. AÖL Açık Öğretim Lisesi internet üzerinde bulunan ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıca AÖL Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için çıkarılmış, yardımcı ders kitaplarına ulaşmak için tıklayınız.

8 YORUMLAR

  1. ygs sınavında okul puanından hariç açıkögretım lisesi ögrencilerine ek
    olarak 15 puan verildgini duydum böyle bişe var mı _?? şimdiden teşekkr
    edrım.

  2. slm saglık meslek lisesi mezunuyum fakat 3.yıldan 3dersim var bunlar mesleki olmayan dersler bazı sebeplerden sınavlarada giremedim diplomamı almak istiyorum şimdi ama okuma hakkımın bittigi söylendi ne yapabilirim saglık meslek diplomamı almak icin ne olur yardım edin

  3. meraba hocam ben silik durumda acık lise ögrenciym kaydımı yenıledim yalnız alanım türkce matematikti ama suan alan yok yazıyor ders secımı yapmam gerekıyor alan yok bölümünden tekrar türkce matematik bölümüne gecersem kredilerim silinirmi yardımcı olursanız sevınırım

CEVAP VER