Açık Lise Transkript (Not Döküm) Belgesi

8
11.164 views

blankAÇIK LİSE TRANSKRİPT (NOT DÖKÜM) BELGESİ

AÖL Transkript belgesi, öğrencilerin Açık Öğretim Lisesinde öğrenimleri boyunca almış oldukları dersleri ve bu derslerden aldıkları notları ve kredileri gösteren bir belgedir. Bu belgeden isteyen talep eden öğrencilerin bir dilekçe ile İrtibat Merkezine başvurması gerekmektedir.

Halk Eğitim Merkezleri şu an için transkript belgesini düzenleyememektedir. Bu belge için öğrencilerin, Açık Öğretim Lisesi Gölbaşı/Ankara adresine bir dilekçe ile başvurması gerekmektedir.

Transkript belgesi isteğinde bulunacak öğrenciler için dilekçe örneği aşağıdadır.

Bilgisayarına kaydet (DOC) Transkript dilekçe örneği için tıklayınız.

Bilgisayarına kaydet (PDF) TransKript dilekçe örneği için tıklayınız.

8 YORUMLAR

  1. sayın admin, halk eğitim bürolarından hala transkript alamiyor muyuz? peki, dilekçeyi direkmen açıköğretim lisesine mi gönderiyoruz ya da halk eğitim aracığılıyla mı gönderiyoruz? eğer böyleyse, transkriptimizin gelmesi ne kadar sürer? tşkler

  2. Merhaba,

    Sitede yazdığı gibi dilekçeyi hazırlayıp halk eğitim merkezine gittim, buradan yapılmaz meslek lisesine git dediler, onlar da zaten görebilirsin siteden dediler. Bana resmi belge lazım, bu insanlar bunu anlamayacak derecede mi?

  3. Meslek lisesi elektirik bölümü açık lise ogrencisiydim staj evragimi vermediğim için liseyi bitirmemis gozukuyorum giresun meslek lisesine gittim oradan siteden tc no baktık herhangi bir kaydın gözükmüyor ne yapabilirim acaba

CEVAP VER