Batı Avrupa Programı Sınav Sonuçları Açıklandı

6
1.919 views

2012-2013 1. Dönem AÖL Açık Öğretim Lisesi BAP Batı Avrupa Programı sınav sonuçları açıklandı. BAP öğrencileri Sınav sonuçlarını Öğrenci No ve Şifre ile sisteme girerek Dönem Dersleri‘nden 2012_1‘i seçerek görebilirler.

 

AÖL Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı BAP öğrencileri 27-28 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan 2012-2013 eğitim-öğretim yılı II. dönem sınavı için derslerini 25 Şubat 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar seçebileceklerdir. Seçtikleri derslerin  kitapları adreslerine gelene kadar derslerine buradan çalışabilirler. Yeni kayıt öğrencilerinden öğrenci şifreleri ellerine ulaşmamış olanlar aciklise@meb.gov.tr adresine e-posta göndererek şifrelerini yazmış oldukları  e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirler. Ders seçme süresi bittikten sonra AÖL Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce gerekli kontroller yapılarak yanlış ders seçimleri (ortak ders varken seçmeli dersin seçilmesi gibi) düzeltilecek olup, hiç ders seçmeyen öğrencilerin dersleri de ayrıca atanacaktır.

Ders seçme işlemini, Öğrenci No ve Şifrenizle sisteme girerek, “Ders Seçme ve Kayıt Yenileme” menüsü altındaki “Ders Seçme İşlemi” seçeneği ile yapabilirsiniz.

 

BAP Batı Avrupa Programı Öğrencileri Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.

6 YORUMLAR

  1. slm, admin, ben bulgaristan sofya,da yasiyorum, ve ben turkiye vatandasiyim, ve ben acikogretim, lisesine, kayit yapip ve burada, okuya bilirmiyim, boyle bir imkan, varmi? tesekkurler.

    • 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı II. dönem yeni kayıt işlemleri, 21 Ocak – 22 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.
      2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı II. dönem kayıt yenileme işlemleri, 04 Mart – 15 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

  2. ben düz lise 1 den terkim yeni kayıt yaptıracağım ama zaman dolmuş bana halk eğitimden şubat ve mart ayı kayıt yaptıra bilirsiniz denmişti acaba 25 şubatta kayıt yaptırabilirmiyim eğer yaptırabilirsem bunun için halk eğitimemi yoksa düz liseyemi gitmem gerekiyor…
    (kayıt için)

CEVAP VER